Çalışma Saatleri :Pzt-Cum 08.30 - 18.40

Bizi Takip Edin :
HAKKIMIZDA

MİTELSAN HAKKINDA

Mitelsan Elektronik Teknoloji Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2019 yılının Mart ayında Konya ili sınırları içerisinde kurulmuştur. Temel Kuruluş amacı, cep telefonu aksesuar sektöründe ağırlıklı olarak ithal edilen ürünleri, yerli ve milli imkanlarla ülkemizde üretmek ve katma değer sağlamaktır. Bu amaçla sektöründe Türkiye’ de kurulan ilk firmalar arasındadır.

Cep telefonu şarj cihazlarının üretimini yapma hedefi ile yol almaya başlamış olan firmamız 2 yıl içerisinde üretim altyapısını oturtmuş, makine ekipman parkurunu büyük ölçüde kurmuş ve personel eğitimlerini tamamlayarak üretime hazır hale gelmiştir. Daha önce Türkiye de üretilmemiş ve hep ithal olarak yurtdışından temin edilmiş olan, cep telefonu şarj cihazlarını ülkemizde üreterek, sektör bazlı cari açığın azaltılmasına yönelik önemli bir adım atmıştır.

Firmamız şu anda 1700 m2 kapalı alanda 40'ın üzerinde personel ile üretim yapmaktadır. Üretim altyapısı, tüm cep telefonlarının şarj cihazlarını, farklı estetik tasarımlar ile birleştirerek kalite standartları yüksek ve güvenilir şekilde sunmaya uygundur.

Firmamız kısa ve uzun vadeli hedeflerini belirlemiş, imalat sektöründe kaliteli ve uygun maliyetli ürün anlayışı ile hareket ederek, İthal olarak piyasaya arz edilen ürünlerin artık yerli üretim logosu ile tamamen ülkemiz insanının emeği ve çabası sonucu ortaya çıkmasını ve kullanıma sunulmasını amaçlamıştır.

Bu gayretle, iç piyasada ki ihtiyaçlara cevap vermenin ve yalın üretim methotlarının oturmasının hemen ardından, ihracata odaklanmıştır. Kısa vadeli planlarımız arasında, ihracat biriminin aktif hale getirilerek, öncelikli olarak avrupanın ve ortadoğunun ihtiyacı olan ürünleri sunmak ve sektörde Türkiyenin adını duyurmak vardır. Bu bağlamda sektörün tekeli haline gelmiş olan uzak doğuya alternatif olacağımıza inancımız tamdır. Bu konuda gayretimizi artırarak başarıya ulaşmak için çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla.


0 adet

TAMAMLANAN ÜRÜNLER


0 saat

TOPLAM ÇALIŞMA


0 (m2)

ÜRETİM ALANI


0 %

TÜRK SERMAYESİ


0 %

YERLİLİK ORANI

Mitelsan’ın Temel Kuruluş amacı, cep telefonu aksesuar sektöründe, ağırlıklı olarak ithal edilen ürünleri, yerli ve milli imkanlarla ülkemizde üretmek ve katma değer sağlamaktır. Bu amaçla sektöründe Türkiye’ de kurulan ilk firmalar arasındadır.Devamı

BİZE ULAŞIN

Fevzi Çakmak Mahallesi 10721. Sokak. D Blok. 22/A Pk: 42050 Karatay / Konya / Türkiye
Demirtaş Mah. Ord. Prof. Dr. Cemil Birsel Cad. Arıcılar İşhanı Kat:3 No:24/16 Pk: 34134 Fatih / İstanbul / Türkiye
0850 550 42 42

GALERİ